Walstreet.lv
Jaunākais forumāPalīdzībaLietošanas noteikumiReģistrācijaAizmirsu paroliLogin
Forumu saraksts/Reklāma/proContacts.pro - sociālais tīkls profesionāļiem
 
Kaspars Sarmulis
Pievienots: 16.12.2013
Ziņojumi: 6
proContacts.pro - sociālais tīkls profesionāļiem
16.12.2013 10:11
Sākts darbs pie medija izveides profesionāļiem.

Esam sākuši pirmos darbus sociālā tīkla izveidē priekš profesionāļiem un šis blogs ir iecerēts kā case study jeb citiem vārdiem sakot esam izlēmuši būvēt šo projektu kopā ar nākošajiem šī medija lietotājiem. Tas ļaus precīzāk uzzināt kas tieši ir nepieciešams un kā to izveidot maksimāli ērtu ikdienas lietošanai.

Kā tas izskatīsies praktiski? Reizi nedēļā šajā blogā informēsim par padarīto iepriekšējā nedēļā un par iecerētajiem darbiem uz nākošo nedēļu. No lasītājiem gaidām novērtējumu padarītajam un ierosinājumus gaidāmajiem darbiem. Tas mums ļaus saņemt ziņu par pieļautajām kļūdām un attiecīgi tās ātri izlabot, jo vairāk komentārus saņemsim, jo ērtāku izveidosim projektu. Tas pats attiecas uz nākošās nedēļas darbiem, jo vairāk un precīzāk jūs uzrakstīsiet kādu jūs redziet ērtu mediju profesionāļiem, jo veiksmīgāks būs tā galarezultāts.

Runājot par pašu projektu, kādu mēs to redzam šobrīd, pirmkārt, tas būs adresēts jebkuras profesijas un nozares profesionāļiem, saturu varēs pievienot jebkurš reģistrēts lietotājs, kā arī tajā būs pieejams profesionālu žurnālistu veidots saturs, tas būs starptautisks medijs visās lielākajās valodās, tātad varēsiet komunicēt ar savas nozares profesionāļiem visā pasaulē. Projektā būs apvienotas sociālā tīkla, diskusiju forumu un specializēto nozaru portālu funkcijas, kā redzat, darba apjoms ir milzīgs, tāpēc ir svarīgi saņemt no jums komentārus un ieteikumus, lai mēs resursa izveidē pieļautu maksimāli maz kļūdu.

Tātad, ko mēs esam izdarījuši līdz šim, pirmais darbs bija domēna izvēle, par cik projekts ir plānots visām iespējamām profesijām un starptautisks visām valodām, tad domēnam bija jāatspoguļo šīs nianses. Pēc ilgiem meklējumiem un pārdomām domēna nosaukums tika izvēlēts "procontacts.pro" , "pro" norāda uz projekta profesionālo ievirzi, "contacts" angļu valodā uz komunikāciju un sufikss ".pro" ļauj mums būt starptautiskam projektam un neierobežotiem kādā vienā valstī.

Nākošais darbs bija logo izveide, pats par sevi saprotams ka logo jābūt viegli uztveramam, tāpēc izlēmām ar krāsu un burtu lielumu izcelt vārdu "Contacts", lai skaidri atšifrētos norāde uz starptautisku komunikāciju un ar oranža kvadrāta palīdzību izcēlām sufiksu ".pro" , jo lielam vairumam tomēr pagaidām ierastāks ir ".com" sufikss un tāpēc svarīgi norādīt uz šo atšķirību.

Tās ir divas lietas par kurām vēlamies saņemt jūsu vērtējumu, viss pārējais šobrīd proContacts.pro mājas lapā ir tikai vizualizācija bez pievienotām funkcijām. Pa nākošo nedēļu plānojam pabeigt lietotāja piereģistrēšanās funkciju un par to arī vēlamies dzirdēt jūsu idejas un ierosinājumus kā labāk to izveidot un kā noteikti nedarīt.

proContacts.pro mājas lapu aplūkot var šeit: http://procontacts.pro/

Visu labu un gaidām komentārus!
Kaspars Sarmulis
Pievienots: 16.12.2013
Ziņojumi: 6
Re: proContacts.pro - sociālais tīkls profesionāļiem
17.12.2013 11:18
Rīt vai parīt palaidīsim reģistrācijas opciju.
Kaspars Sarmulis
Pievienots: 16.12.2013
Ziņojumi: 6
Re: proContacts.pro - sociālais tīkls profesionāļiem
23.01.2014 15:51
Tagad var piereģistrēties un izveidot savu profilu.

http://procontacts.pro/
Kaspars Sarmulis
Pievienots: 16.12.2013
Ziņojumi: 6
Re: proContacts.pro - sociālais tīkls profesionāļiem
30.01.2014 11:43
Izveidota proContacts.pro kategoriju un apakškategoriju sadaļa

Esam pabeiguši proContacts.pro kategoriju un apakškategoriju sadaļu izveidi un līdz nedēļas beigām tiks pabeigta iespēja lietotājiem pievienot rakstus.

Par cik šis sociālais tīkls ir domāts visu iespējamo profesiju pārstāvjiem, tad mums ir lūgums topošajiem un esošajiem lietotājiem. Apskatieties, lūdzu, ieliktās nozaru kategorijas un iesakiet kādas apakškategorijas nepieciešamas, loģiski ka arhitekti vislabāk var ieteikt par arhitektūru, programmētāji par IT, programmēšanu un mežsargi par mežsaimniecību.

Ierakstiet savas idejas zem šī ieraksta, mēs noteikti tos izlasīsim un ņemsim vērā pievienojot apakškategorijas.

Kategorijas var apskatīt šeit: http://procontacts.pro/lv/articles/
Kaspars Sarmulis
Pievienots: 16.12.2013
Ziņojumi: 6
proContacts.pro epasta serviss
10.06.2014 13:16
Esam izdarījuši lielu darbu, esam pabeiguši proContacts.pro e-pasta servisa izveidi, skaidrs ka vēl sīkas kļūdiņas atradīsies, bet katrā gadījumā e-pasts strādā, var nosūtīt un saņemt epastu, var pievienot failus, viss kā īstā, parastā epasta servisā. Tāpēc aicinu piereģistrēties proContacts.pro tīklā un notestēt jauno epasta servisu: http://procontacts.pro/ Noteikti izlēks kādas kļūdas, tāpēc ja tādas pamanāt, tad lūgums par tām uzrakstīt šajā diskusijā:http://procontacts.pro/lv/discussions/category/9-ierosinajumi-un-kludu-zinojumi
 
Forumu saraksts/Reklāma/proContacts.pro - sociālais tīkls profesionāļiem
© 2004-2024 wallstreet.lv
e-mail: 
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz wallstreet.lv obligāta!
Top.LV