Walstreet.lv
Jaunākais forumāPalīdzībaLietošanas noteikumiReģistrācijaAizmirsu paroliLogin
Forumu saraksts/Treidings/Uz kā rēķina pelna starpnieks (konsultants) [CFD tirdzniecība]
 
Gumis
Pievienots: 15.10.2014
Ziņojumi: 11
Uz kā rēķina pelna starpnieks (konsultants) [CFD tirdzniecība]
15.10.2014 16:09
Labdien!Kādu laiku atpakaļ man piezvanīja kāda persona (turpmāk tekstā - konsultants) un aģitēja atvērt kontu iekštrade.com (Kiprā reģistrēts brokeris Safecap Investments) un tirgoties ar CFD uz šādiem nosacījumiem: konsultants iesaka man darījumus, ja darījums beidzas ar peļņu, tad 5% tiek konsultantam. Kādu mēnesi tā arī darījām - un, jāatzīst, kopsummā rezultāts ir pārsteidzoši labs. Konsultants nav brokera darbinieks; cik saprotu, tad konsultantam ir līgums ar brokeri par jaunu klientu piesaisti, kura ietvaros ir noteikta šī 5% komisija no veiksmīgajiem darījumiem; šī komisija netiek ieturēta no man pienākošās summas man redzamā formā. Šobrīd konsultants aģitē ieguldīt lielākas summas, taču aizdomas rada tālāk minētais aspekts, kur, cerams, foruma profesionāļi varēs viest skaidrību.
Cik saprotu, CFD tirdzniecībā būtībā mana darījuma otra puse ir brokeris, kurš darbojas līdzīgi totalizatora organizatoram - pieņem manu likmi par to, ka kāds instruments augs vai kritīsies, pareizas prognozes gadījumā izmaksā man naudu no SAVIEM līdzekļiem, nepareizas prognozes gadījumā - paņem manu naudu. Proti - pretī nav cita reāla KLIENTA AR NAUDU, kā tas, piemēram, ir akciju pirkuma gadījumā. Protams, brokeris parūpējas, lai kopsummā viņš nopelnītu caur klientu neveiksmīgajiem orderiem, sprediem un svopiem, taču fakts paliek nemainīgs: JA MANS ORDERIS NOSLĒDZAS VEIKSMĪGI, TAS BROKERIM RADA ZAUDĒJUMUS.
Tagad, vadoties no šīs tēzes, ir absolūti neskaidri, kādēļ brokeris būtu gatavs maksāt kādam (konsultantam) 5% no VEIKSMĪGAJIEM ORDERIEM, proti, par to, ka kompetentais konsultants ir PALĪDZĒJIS RADĪT BROKERIM ZAUDĒJUMUS. Loģiskāk būtu, ja brokeris maksātu konsultantam par neveiksmīgajiem orderiem, proti, par konsultanta palīdzību radīt peļņu brokerim. No šejienes arī izriet bažas, ka konsultanta patiesais nolūks ir "uzsēdināt mani uz āķa", parādot dažus veiksmīgus darījumus, motivēt ieguldīt lielāku naudas summu un tad ieteikt kādu darījumu, ar ko "palīdzēt" noliet visus līdzekļus, sadalot peļņu ar brokeri.
Lūdzu palīdzēt ar atbildēm uz jautājumiem:1) vai pareizi saprotu CFD tirdzniecības būtību un tās ietekmi uz brokera finansēm;2) kāda varētu būt brokera motivācija maksāt konsultantam ar augstākminētajiem nosacījumiem;3) vai manām bažām ir pamats?
martin
martin
Pievienots: 18.08.2004
Ziņojumi: 4640
Re: Uz kā rēķina pelna starpnieks (konsultants) [CFD tirdzniecība]
15.10.2014 16:31
Pamats bažām noteikti ir. Mēnesis vēl nav nekāds rādītājs. Pasaki aģitatoram, ka vēl kādu gadu paskatīsies un ja ies tikpat labi, tad ieguldīsi uz pusi vairāk un tā arī dari. (Domāju, ja saglabāsies šis labais rezultāts kā tu saki, tad pēc gada tev tā nebūs problēma).
Ļoti iespējams, ka tas konsultants ne ar ko nav saistīts, vienkārši pēc laika (īsa) pozitīvajiem kontiem (kāds ir arī tavējais) tiek mudināt guldīt vēl, jo tad tie iekasējamie 5% jau būs vairāk. Akciju tirgū arī visādu konsultantu pietiek.
Domāju, ka tavs pozitīvais rezultāts izrādīsies tikai sakritība ilgtermiņā. Viņi 50% klientu iesaka pirkt un 50% pārdot, peļņa garantēta. Vienkārši tu šomēnes trāpiji pareizajā pusē.
martin
martin
Pievienots: 18.08.2004
Ziņojumi: 4640
Re: Uz kā rēķina pelna starpnieks (konsultants) [CFD tirdzniecība]
15.10.2014 16:39
Labāk tomēr pašam ar savu galvu strādāt tirgos, kuri ir saprotami. Latvijas un Baltijas tirgus ir pārsteidzoši labs , ja vien tev nav kādi 10M jāizvieto. Patiesībā arī tos var izvietot, tikai ne caur internetbrokeri, ārpusbiržā ātri vien sarunāsi.
Gumis
Pievienots: 15.10.2014
Ziņojumi: 11
Re: Uz kā rēķina pelna starpnieks (konsultants) [CFD tirdzniecība]
15.10.2014 17:07
Būšu pateicīgs arī par kādu atbildi uz 1. un 2. jautājumu. Paldies! smile
 
Forumu saraksts/Treidings/Uz kā rēķina pelna starpnieks (konsultants) [CFD tirdzniecība]
© 2004-2024 wallstreet.lv
e-mail: 
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz wallstreet.lv obligāta!
Top.LV