Walstreet.lv
Seller of Smiles: "Otra korekcijas diena"
24. septembris, 2004 gads.

Vakar, DJ30 un SP500 turpināja vakardienas iesākto korekciju, taču jau ar to atšķirību ka tos neatbalstīja $COMP, pirmo dienas pusi pat varējām vērot diverģenci starp lielākajiem indeksiem. Noslēgumā tirgus iekrāsojās sarkans, tomēr jau ar mazāku kvantitatīvo komponenti, kas norāda uz rītdienas buļļu augšāmcelšanās iespējamību. Aplūkosim indeksus.Smagākos zaudējumus tradicionāli piedzīvoja DJ30, kas nokāpjot vēl 70 punktus zemāk nu tēmē uz pēdējo spēcīgo buļļu bastionu uz 10016 apgabala - jeb 38.2 % retracementu. Aplūkosim detalizetāk buļļu un lāču rīcībā esošo arsenālu:

Buļļi:

- Retracements uz 10016;
- 10K līmenis nu ir pavisam tuvu;
- Ja apskatam šo nolējumu kā īstermiņa trendu, tad nu acīmredzami prasās short covering rallijs.

Lāči:

-Ilgtermiņa kanāls. No šī perspektīvas, tālākas tendences targets ir zemāks par 9800;
- Tirgus zem visām slīdošajām  vidējām;
- Vājš close vakardien.

šie fakti noved pie neizbēgamas domas, salīdzināt perfomances ar SP500.Šeir varam redzēt, ka tirgus ir sasniedzis svarīgo 1007 - 1008 apgabalu, kur atrodas viens no augusta rallija svarīgājiem swing high. Tas nozīmē, ka tirgum šodien būs vēl jāizlemj, vai tik viegli būs caursist šo līmeni. Pie tam SMA50 joprojām ir zemāk, pasargāta ar 61.8 retracementa līmeni. Lāču tālākais uzbrukums tiešām ir zem jautājuma zīmes, kaut vai tāpēc NASDAQ COMPOSITE:..ir izveidojis pat vairākus buļļu sentimenta zīmējumus. Aplūkosim tos:

- Dienas laikā COMP diverģēja ar pārējiem, rādot savu relatīvo spēku pret overall marketu;
- Zema volatīluma svece ar close aptuveni vienādu ar open. Lāči tā arī nespēja ņemt virsroku;
- Atspiediens pret EMA20;

Noslēgumā vēl aplūkosim tirgus elpas čartus:Šeit varam redzēt, ka tikai AMEX Adv-Dec un NYSE Adv-Dec ir apstiprinājis šodienas lejupslīdi, kas attiecas uz NH-NL, tad tie ir zaļi, un arī NASDAQ Adv-Dec tieši diverģē ar visu tirgu.

Secinājums - šodien varam gaidīt šort covering ralliju, tāpēc jaunus šortus vērt vaļā būtu bīstami.

Veiksmi!

Seller of Smiles

P.S Kā vienmēr - konkrēti padomi pa e-mail: info@wallstreet.lv

Citi apskati
Komentāri
Vārds: E-pasts:

Wallstreet.lv neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina saita lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Wallstreet.lv patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju.

© 2004-2024 wallstreet.lv
e-mail: 
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz wallstreet.lv obligāta!
Top.LV