Walstreet.lv
Jaunākais forumāPalīdzībaLietošanas noteikumiReģistrācijaAizmirsu paroliLogin
Forumu saraksts/Lietuvas vērtspapīru tirgus/KNF1L
Lapas:previous123456789101112
Kaustins
Pievienots: 14.10.2019
Ziņojumi: 913
18.02.2021 14:36

Sals Teksasā atstājis miljoniem iedzīvotāju bez elektrības un apkures, ziņo portāls "Baynews 9".

Kaustins
Pievienots: 14.10.2019
Ziņojumi: 913
Re: KNF1L
19.02.2021 00:30

Force majeure( skatiet izrakstu no jauns.lv): pateicoties spelgonim Teksasā Amerika pasauli izglābs no finanšu krīzes, jo tagad varēs saražot vēl vairāk dolārus, es pat ieteiktu uzreiz vairāk 500 $ un 1000 $ banknotēs. Nebūs politehnologiem nekas jāsafantizē, jo varēs norakstīt visu uz spelgoni, es pat ieteiktu Baidena komandai tā arī izdarīt- īsāk sakot saprintēs dolārus tik cik vajag. Saprotiet nav atdalāma politika no biržas akcijām, bet mans personīgais viedoklis, ja amerika nebūtu atņēmusi Teksasu meksikāņiem, tad šis kolaps nebūtu iestājies, bet es no šādām politiskām kataklizmām biržā taisu naudu( kā nesen skaidroju par Trampu), jo tā ir viena no metodēm ar kuru es strādāju ar biržu akcijām. Tā ka domāju, ka arī Baltijas biržai kritums nedraud, visādas sīkas korelācijas te es neierēķinu. 

“Spelgonī Teksasā simtiem tūkstošu mājsaimniecību ir bez elektrības, ūdens, siltuma.

Teksasas metropolē Hjūstonā simtiem tūkstošiem iedzīvotāju nav elektrības, turklāt arī ūdens apgādes sistēmā spiediens ir vājš.

Kopš aukstā laika iestāšanās pagājušajā nedēļā ASV mediji ziņojuši par vairāk nekā 30 ar vētru saistītiem nāves gadījumiem. Daudzi upuri zaudējuši dzīvību ceļu satiksmes negadījumos.

Vētra virzās uz ziemeļaustrumiem, radot pārrāvumus elektrības padevē, gāžot kokus un braukšanas apstākļus padarot bīstamus, bet atsevišķās Teksasas, Luiziānas, Ārkanzasas un Misisipi daļās gaidāms ledus lietus, slapjš sniegs un pamatīga snigšana.” Avots: jauns.lv

Ja kāds nesaprot, kāda te saikne Teksasai ar Klaipēdas termināli, tad pateikšu, ka visam apakšā ir melnais zelts( + man pieejami dati, kurus izanalizēju) un tāpēc viedoklis izteikts šeit.

(Uzreiz ieteikšu Lauvinsh šo nelasīt, viņš tāpat nesapratīs par ko iet runa. Mans viedoklis vairāk domāts milenāļiem, jaunajai paaudzei, tiem kas spēj analizēt un paredzēt notikumus izejot no faktiem, kā arī tiem, kas grib apgūt jaunas metodes u.c.). Aicinu par katru nelaikā aizgājušo uzlikt piemiņas svecīti baznīcā.


Kaustins
Pievienots: 14.10.2019
Ziņojumi: 913
Re: KNF1L
28.02.2021 19:05

Нефтегаз США объявляет войну президенту Джо Байдену.

На карту поставлено само выживание отрасли. Сражение открыла ContinentalResources. Однако Continental – не первая, кто вышел на тропу войны. WesternEnergyAlliance всего через семь дней после вступления в должность президента Байдена, подал иск, оспаривая его приказ о запрете лицензирования добыычи нефти и природного газа на федеральных землях.Компания утверждает, что президент Байден превысил президентские полномочия.Президент США получит иски и за KeystoneXL.

Lapas:previous123456789101112
Forumu saraksts/Lietuvas vērtspapīru tirgus/KNF1L
© 2004-2021 wallstreet.lv
e-mail: 
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz wallstreet.lv obligāta!
Top.LV